Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-13-2011, 22:38   #1
Kullanıcı Adı
mehmetakif24
Standart
Alıntı:
xfce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
576 lirayı hesaplarsak bir insan haftada 250 gr protein almalı et otuz lira dört kişilik aile*4 1kg *4 bir aylık ne yaptı dört kg yani yüz yirmi lira otobus 1.5 tl *2 eşittir 3 *30 eş 90 en dantık ev 300 tl yemek elektrik su telefon giyim daha hesap yapalım mı
hakkaten millet çıldırmış
.
yok otobus bileti sukadar da 250 gram proteinde hikayeler hikayeler. Ne koparsam kardır hesabı ile yürüyosun.
İktisadi hesap oranla yapılır. Lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma

 

mehmetakif24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder